Digitalna komunikacija u turizmu Srbije

Treću godinu za redom Fakultet za turistički i hotelijerski menadžment Univerziteta Singidunum organizuje takmičenje za učenike srednjih stručnih škola i gimnazija.

Ovogodišnja tema je: Digitalna komunikacija u turizmu Srbije.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 001

Prvo u nizu takmičenja održano je u Centru Novi Sad u četvrtak 30.marta 2017. godine za učenike sa teritorije AP Vojvodine.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 002

Od 18 timova iz Novog Sada, Rume, Iriga, Titela, Ruskog Krstura, Kikinde, Bačke Palanke, Sombora, Subotice i Srbobrana žiri je proglasio najbolje:

Prvo mesto su osvojili učenici Gimnazije "20. oktobar" iz Bačke Palanke: Tara Pogančev, Milan Panić i Stefan Štrbac, pod mentorstvom profesorke Jasne Lukić.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 003

Drugo mesto su podelile ekipe: Srednje škole "Svetozar Miletić" Novi Sad - Tatjana Subotić, Igor Trešnjić i Đorđe Margit, mentor Marija Bojović, profesor, kao i Ekonomske škole Sombor - učenice Majda Trivić i Dajana Korpak, mentor prof. Melita Danilović.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 004

Specijalo priznanje i nagradu dobio je tim Ekonomsko-trgovinske škole iz Kikinde - Emilija Rakočević, Tamara Gajić i Tijana Reznić, čiji je mentor bila prof. Nataša Vučkovac.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 005

Treće mesto osvojio je tim iz Srednje stručne škole "Dr Radivoj Uvalić" Bačka Palanka - Tijana Živkov, Milica Puđa i Kristina Banović, mentor prof. Krstanka Radanović.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 006

Četvrto mesto:
Srednja škola "Petro Kuzmjak" Ruski Krstur - Tijana Nikolić, Jovan Stanković i Oksana Milijašević - mentor Anika Vojčena.

Srednja škola "Mileva Marić" Titel - Miljana Bratić, Dunja Kuruca, Vanja Ostojić - mentor Dragica Trninić, profesor.

SSŠ "Borislav Mihajlović Mihiz" Irig - Snežana Kijački, Srđan Bursać i Kristijan Štimac, mentor Teodora Maletić

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 007

Peto mesto:
Srednja stručna škola "Dr Radivoj Uvalić" Bačka Palanka - Jelena Milošević, Marija Noivaković i Danijela Tatić - mentor Aranka Harak.

Srednja tehnička škola "Milenko Brzak- Uča" Ruma - Aleksandar Mišljijević, Nikola Kalajdžić i Denis Gubranski - profesor Jadranka Lilić.

Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj" Novi Sad - Iris Leka i Dejan TRivić, mentor Rajna Stamenov Radosavljević.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 010

Žiri su sačinjavali: Prof. dr Vladimir Džamić, prodekan FTHMa, dr Miroslav Knežević, docent i Predrag Obradović, marketing i PR menadžer Univerziteta Singidunum.

Moderator takmičenja je bila prof. dr Jelena Gajić.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 008

Cilj takmičenja je upoznavanje srednjoškolaca sa turističkim potencijalima Srbije, marketingom, a posebno internet marketingom, razvijanje njihove kreativnosti i samopouzdanja, kao i međusobno upoznavanje i druženje srednjoškolaca.

Digitalna komunikacija u turizmu Novi Sad - 009