Obeležen završetak nastave u letnjem semestru

Prigodnim programom u Centru Univerziteta Singidunum u Novom Sadu je obeležen završetak nastave u letnjem semestru akademske 2016/2017. godine.

Proslava završetka semestra Novi Sad - 001

Prisutnim studentima i nastavnicima obratili su se prof. dr Zora Konjović, koordinator i prof. dr Jelena Gajić, pomoćnik koordinatora centra Noivi Sad.

Proslava završetka semestra Novi Sad - 002

Kratko predavanje je održala i Vanja Petković, predsednica Humanitarne ekološke organizacije Čepom do osmeha. Ona se zahvalila studentima što su podržali njihovu humanitarnu akciju i objasnila značaj ovih akcija.
Vanja je pokrenula humanitarnu akciju recikliranja čepova sa ciljem prikupljanja sredstava za kupovinu pomagala deci sa invaliditetom ili sa nekom smetnjom u razvoju, kako bi im se olakšala svakodnevica. Studentski Parlament Univerziteta Singidunum već duže vreme podržava ovu akciju.

Proslava završetka semestra Novi Sad - 003

Studenti I godine glume Fakulteta dramskih i filmskih umjetnosti u klasi profesorke Ljiljane Blagojević izveli su zanimljive inserte iz kolokvijuma i svojim glumačkim talentima nasmejali sve prisutne.

Proslava završetka semestra Novi Sad - 004