SAP Akademija na univerzitetu singidunum

U periodu od 30. 9. do 8. 1. 2018. u Centru Univerziteta Singidunum u Novom Sadu, u okviru predmeta Informacioni sistemi, studenti treće godine na smeru Informacione tehnologije imali su priliku da pohađaju obuku "SAP Introduction Training in the GBI Model Company" pod mentorstvom doc. Dalibora Radovanovića. Obuka je trajala ukupno 45 sati.

sap-akademija-na-univerzitetu-singidunum-1

Studenti su imali mogućnost da rade u SAP ERP rešenju i da upoznaju i savladaju sledeće module:

• Navigation in SAP ERP
  • Sales & Distribution - SD
  • Materials Managment - MM
  • Production Planning - PP
  • Human Capital Managment - HCM

sap-akademija-na-univerzitetu-singidunum-2

Nakon završene obuke, doc. Dalibor Radovanović, SAP predavač, je studentima koji su uspešno savladali i položili test uručio sertifikate.

sap-akademija-na-univerzitetu-singidunum-3

Iskustva studenata:

Bojan Kolano, student treće godine IT-a:

"SAP sertifikat će mi mnogo značiti, ne samo pri zaposlenju u ozbiljne firme, nego i u brzom napredovanju. Mnogi ljudi su se iznenadili kada su videli da posedujem taj papir, jer je koliko sam od njih čuo, prilično teško i skupo doći do istog, a ja sam imao priliku da ga dobijem na fakultetu. Zaista će mi otvoriti mnoga vrata."

sap-akademija-na-univerzitetu-singidunum-4

Univerzitet Singidunum © 2018