Stručna ekskurzija Bijeljina-Trebinje-Dubrovnik-Mostar-Sarajevo

Poštovani studenti,

u periodu od 17. do 19. novembra 2017. godine se organizuje stručno studijsko putovanje za studente Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment i druge zainteresovane studente Centra Novi Sad:

Novi Sad - Bijeljina - Trebinje - Dubrovnik - Mostar - Sarajevo

strucna-ekskurzija-btdms-11

Petak 17/11/2017. Polazak u 7 h iz Novog Sada. Putovanje do Bijeljine. Poseta Univerzitetu Sinergija u Bijeljini: prijem, upoznavanje sa studentima, potpisivanje protokola o saradnji studentskih parlamenata... Obilazak Bijeljine i stručna poseta etno selu Stanišići. Nastavak putovanja preko Zvornika, Milića, Vlasenice, Foče, Nacionalnog parka Sutjeska, Tjentišta, Gacka, Bileće do Trebinja. Smeštaj u hotel. Večera. Noćenje.

Subota 18/11/2017. Budjenje, doručak. Polazak iz hotela do Crkvine i hercegovacke Gračanice. Obilazak mesta gde je sahranjen Jovan Dučic. Zatim vožnja kroz Popovo polje do manastira Tvrdoš. Obilazak manastira i degustacija čuvenog tvrdoškog vina. Stručna poseta novoizgrađenom Akva parku "Grad Sunca". Povratak u Trebinje i obilazak centra grada na Trebišnjici - stare gradske zidine, Anđelkina kapija, džamija, Saborna crkva, hotel Platani.... slobodno vreme za kafu ispod platana. U dogovoreno vreme polazak za Dubrovnik. Razgledanje Dubrovnika u pratnji stručnog lokalnog vodiča - Pile, Lovrijenac, Stradun, Ploče, Knežev dvor, Katedrala, Gradske zidine.... slobodno vreme za najbolji sladoled u poslasticarnici Dolce Vita, kafu u čuvenoj Gradskoj kavani ili setnju zidinama oko starog grada. Povratak u Trebinje. Večera u hotelu. Slobodno vreme.

Nedelja 19/11/2017. Budjenje i rani doručak. Napustanje hotela. Voznja ka Mostaru sa posetom selu Mrkonjici ( rodno mesto Sv. Vasilija Ostroskog ) i manastiru Žitomislić. Vožnja preko Ljubinja, Stoca i Čapljine do Mostara. Obilazak grada na Neretvi sa lokalnim vodičem - stari most, spomenik Aleksi Šanticu, bista Emini, Kujundžiluk.... Slobodno vreme u Mostaru. U dogovoreno vreme polazak za Sarajevo sa pauzom u Jablanici na mestu gde se odigrala bitka na Neretvi. Obilazak Sarajeva sa lokalnim vodičem Gradska većnica, Inat kuća, Baščarsija, Sebilj česma, mesto atentata na Franca Ferdinanda.... slobodno vreme. U dogovoreno vreme polazak za Novi Sad.

Dolazak u Novi Sad u kasnim večernjim satima nedelja na ponedeljak.

strucna-ekskurzija-btdms-1

Cena ekskurzije je 99 evra u četiri mesečne rate

(oktobar nakon prijave, novembar - do polaska,  decembar i januar)

Plaćanje po prodajnom kursu banke INTESA na dan uplate.

U cenu je uračunato:
- prevoz visokoturističkim autobusom Dunavprevoz na navedenoj relaciji
- 2 polupansiona ( 2 x večera i doručak ) u hotelu "Aćimović" 3* u Trebinju
www.acimovictrebinje.com u dvokrevetnim, trokrevetnim i četvorokrevetnim sobama.
- obilasci Trebinja, Dubrovnika, Mostara i Sarajeva sa vodičima
- posete manastirima Tvrdoš i Žitomislić
- degustacija vina u Tvrdošu
- osiguranje
- boravišne takse
- check point taksa u Dubrovniku

strucna-ekskurzija-btdms-2 strucna-ekskurzija-btdms-3

Minimum za realiziju putovanja - 45 studenata.

Prijave do utorka 24. oktobra 2017. godine na mail ekskurzija|mmnkk|singimail.rs.
U prijavi poslati ime i prezime, broj indeksa, broj pasoša, JMBG i kontakt telefon.

strucna-ekskurzija-btdms-7 strucna-ekskurzija-btdms-6

U nastavku pogledajte fotografije sa ranijih stručnh ekskurzija:

strucna-ekskurzija-btdms-4 strucna-ekskurzija-btdms-8 strucna-ekskurzija-btdms-5
strucna-ekskurzija-btdms-9 strucna-ekskurzija-btdms-10 strucna-ekskurzija-btdms-12
strucna-ekskurzija-btdms-13 strucna-ekskurzija-btdms-14 strucna-ekskurzija-btdms-15