Stručna ekskurzija - sajam turizma ITB Berlin

Tradicionalno, već deset godina, za studente Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment Univerziteta Singidunum se organizuje stručna ekskurzija sa posetom jednom od najvećih svetskih sajmova turizma ITB Berlin.

Maršruta ekskurzije: Beograd - Drezden - Berlin (Sajam turizma ITB Berlin) - Potsdam - Lajpcig - Beograd

strucna-ekskurzija-itb-berlin-1

Cena aranžmana je 260 evra u 7 mesečnih rata. (od decembra 2017. godine do juna 2018. godine)

Polazak: nedelja 4. mart 2018. godine.

Povratak: subota 10. mart 2018. godine.

strucna-ekskurzija-itb-berlin-2-1 strucna-ekskurzija-itb-berlin-2-2

Program putovanja Drezden-BERLIN-Lajpcig

strucna-ekskurzija-itb-berlin-3-1 strucna-ekskurzija-itb-berlin-3-2 strucna-ekskurzija-itb-berlin-3-3

Minimum za realiziju putovanja - 50 studenata.

Maksimalan broj mesta je takođe ograničen.

Prijave do petka 22. decembra 2017. godine na mejl ekskurzija|mmnkk|singimail.rs.

Uplata prve rata nakon završetka roka za prijavu.

U prijavi poslati ime i prezime, broj indeksa, broj pasoša, JMBG i kontakt telefon.

Sve dodatne informacije možete dobiti na mejl ekskurzija|mmnkk|singimail.rs i parlament|mmnkk|singidunum.ac.rs

strucna-ekskurzija-itb-berlin-4