Studenti Centra Novi Sad posetili Sajam turizma u Beogradu

Studenti Univerziteta Singidunum, Centra Novi Sad organizovano su posetili Sajam turizma u Beogradu. Stručna poseta je realizovana u subotu 25. februara 2017. godine.

Centar Novi Sad u poseti Sajmu turizma u Beogradu - slika 1

Za studente iz Centra Novi Sad, kao i njihove kolege iz Centra Niš našeg Univerziteta, najpre je organizovan prijem u novoj zgradi Univerziteta Singidunum u Kumodraškoj ulici u Beogradu. Studentima se, tom prilikom, obratio Predrag Obradović, marketing i PR menadžer, kao i predstavnici Studentskog Parlamenta.

Centar Novi Sad u poseti Sajmu turizma u Beogradu - slika 2 Centar Novi Sad u poseti Sajmu turizma u Beogradu - slika 3

Stručnu posetu Sajmu turizma studenti su započeli na štandu Univerziteta Singidunum i Fakulteta za turistički i hotelijerski menadžment, nakon čega su obišli štandove Turističke organizacije Vojvodine, Novog Sada, Bačke Palanke, Novog Bečeja i drugih organizacija, agencija i hotela sa kojima Centar Univerziteta Singidunum sarađuje u oblasti stručne prakse studenata.

Centar Niš u poseti Sajmu turizma u Beogradu - slika 1

Zahvaljujemo se kolegama iz Dunavprevoza Bačka Palanka, koji je organizovao prevoz naših studenata.