Takmičenje za srednjoškolce u rešavanju studije slučaja iz turizma

Treću godinu za redom Fakultet za turistički i hotelijerski menadžment Univerziteta Singidunum organizuje takmičenje za učenike srednjih stručnih škola i gimnazija.

Ovogodišnja tema je: Digitalni marketing u turizmu Srbije.
otvaranje-takmicenja

Planirana takmičenja su:
  • Novi Sad - četvrtak 30.mart 2017. godine (teritorija Vojvodine)
  • Beograd - petak 31. mart 2017. godine (Beograd i Centralna/Zapadna Srbija)
  • Niš - subota 1. april 2017. godine (Južna i Istočna Srbija)

ROK ZA PRIJAVU je petak 24. mart 2017. godine.
tim-iz-backe-palanke
Cilj takmičenja je upoznavanje srednjoškolaca sa turističkim potencijalima Srbije, marketingom, a posebno internet marketingom, razvijanje njihove kreativnosti i samopouzdanja, kao i međusobno upoznavanje i druženje srednjoškolaca.

Uz pomoć partnera iz turističke privrede obezbedili smo sledeće nagrade:

1. Letovanje za članove tima i nastavnika mentora - prvo mesto
2. Produženi vikend u Srbiji za članove tima i nastavnika mentora - drugo mesto
3. Ručak/večera  za članove tima i nastavnika mentora - treće mesto
tim-iz-nisa
Pozivamo sve učenike koji žele da na zanimljiv i kreativan način pokažu šta su naučili u školi da se prijave za takmičenje.
tim-sts
 Očekuje se učešće, pre svega turističkih, ekonomskih, ugostiteljskih i kulinarskih tehničara, ali i svi drugi obrazovni profili srednjih stručnih škola, kao i gimnazijalci mogu da se prijave i učestvuju.
ziri
Na prošlogodišnjem takmičenju je učestvovao je čak 61 tim iz Niša, Knjaževca, Sokobanje, Leskovca, Valjeva, Pančeva, Novog Sada, Ruskog Krstura, Pećinaca, Kikinde, Kladova, Velikog Gradišta, Despotovca, Bora, Vlasotinaca, Vladičinog Hana, Bačke Palanke Beograda i drugih gradova.